Přečtěte si více o novém brunchi přímo od man. restaurace Vladimíra

Vyzpovídali jsme našeho gen. manažera Vladimíra ohledně brunche a dalších novinek v restauraci Asian Temple.

1) V restauraci Asian Temple je již pár týdnů nový asijský brunch, proč jste se rozhodli ho pořádat?

Je to zajímavé doplnění našich již tak obsáhlých služeb a koneckonců příjemný produkt, kterým chceme nalákat nové zákazníky a uspokojit ty stálé.
 

2) V čem je Váš brunch jiný než v ostatních restauracích?

Začali jsme opravdu netradičně a to v půlce letošního horkého léta, kdy ostatní provozovny tento produkt ruší…Tím jsme se snažili vyplnit poptávku na trhu a navíc naše Brunche pořádáme oproti ostatním v sobotu. V případě poptávky zvažujeme zařazení i na neděli.

 

3) Jaké jsou hlavní speciality na které byste pozval hosty? Co byste doporučil?

Na našem brunchi dominuje servis jídla teppanyaki - náš teppanmistr MEK připravuje přímo před vašimi zraky seefood, kuřata, zeleninu a jiné dobroty na rozpálené železné desce. Tento způsob stolování pochází z Japonska a v dnešní době je velice populární. Je to spojení originality a zábavy v jednom. Příprava vaší porce probíhá jen několik centimetrů od vás, jste tedy její součástí a vše vidíte a cítíte okamžitě.

Dále na samoobslužném stole najdete naše největší favority jako jsou mimo jiné bami goreng, thaiské červené kari, tikka masala a pochopitelně variace sushi. Jídla budeme postupně měnit dle aktuální sezóny.

 

4) Pro koho je především tato akce určena?

Pro ty, kteří si chtějí užít sobotní poledne bez vaření :)

Tento produkt je především pro všechny, co si rádi dopřejí oběd v klidu a pohodě a zároveň mají v oblibě ochutnávání více pokrmů v perfektní kvalitě.

Zájem roste jak u rodin s dětmi tak u skupin přátel ale i dvojic. Výjimkou nejsou ani jednotlivci. Lidé spolu komunikují, sdělují si zážitky a dochází k navazování nových přátelství.

A to je součást našeho poslání, přeci jenom jsme TEMPLE - chrám.

 

5) Můžete nám povědět detailnější informace o brunchi - kdy se koná, v kolik hodin, jaká je kapacita, podáváte současně i a la carte menu, jaká je cena..? atd.

Samozřejmě a rád. Náš asijský brunch se koná každou sobotu od 12 do 16 hod, kapacita je cca 80 hostů. V tomto časovém úseku servírujeme pouze zmíněný brunch a není možné si objednat ze stálého menu. To lze až po čtvrté hodině.  

Cenu jsme stanovili tak, aby byla přijatelná pro všechny tzn. ALL YOU CAN EAT Brunch stojí 890 Kč pro dospělého, pro dítě od 6 do 13 let - 490 Kč a děti do 5 let mají vše zdarma.

 

Rád bych vás tedy s mým týmem pozval každou sobotu k nám do restaurace a pevně věřím, že zažijete a ochutnáte něco nevšedního a budete spokojeni.

Rezervaci si můžete udělat ZDE nebo nám zavolejte na +420 222 311 659, těšíme se na vás.

Přečtěte si více o novém brunchi přímo od man. restaurace Vladimíra
Přečtěte si více o novém brunchi přímo od man. restaurace Vladimíra