ORIGÁLNÍ ASIAN FUSION KUCHYNĚ PŘÍMO V CENTRU PRAHY

Vychutnejte si jedinečnou pan asijskou kuchyni v centru Prahy. Nabízíme vám cestu po Asii na jednom místě. Ochutnáte speciality z japonského showgrilu teppanyaki, woku, indické pece Tandoor nebo lahodné sushi od našich sushi mistrů. To vše v atraktivním prostředí, rozděleného do několika částí včetně dvou barů a tří loungů. V restauraci se nachází i otevřená kuchyně, budete tedy mít skvělou možnost nahlédnout našim kuchařům přímo pod ruce.

Naše restaurace Asian Temple je chrámem asijských chutí s mezinárodním týmem nejen kuchařů. Každý den připravujeme originální denní nabídku, takže k nám můžete vyrazit i na rychlý, zdravý a především chutný oběd. Můžete využít i jeden z našich dvou barů, kde vám naši barmani připraví aperitiv před ohňostrojem chutí nebo po jídle skvělý koktejl či digestiv.

Následně můžete příjemně relaxovat v jednom z našich loungů, pohodlně se uvelebit v sofa a pokuřovat vodní dýmku nebo si jen dát sklenku s přáteli.

Hledáteli-li úplné soukromí, nabízíme i zcela privátní salónky jen pro vás a vaše obchodní partnery. Nejen jídlem je člověk syt. Naše unikátní dekorace, která je ze soukromých sbírek a jedná se u mnoha vzácných předmětů i o několik staletí staré artefakty, je v Evropě naprosto ojedinělá.

Je toho opravdu hodně co u nás můžete zažít a vidět. Těšte se na vynikající jídlo, příjemnou atmosféru a dokonalý zážitek.

My už se na vás těšíme.

NÁŠ TÝM

SRDCE NAŠÍ RESTAURACE

Nikola

MANAŽER

Jirka

ŠÉF BARMAN

Long

SUPERVIZOR

VIDEO

O NAŠÍ RESTAURACI

ASIAN TEMPLE

OPENING HOURS:

MONDAY - FRIDAY: 11:30 - 00:00

SATURDAY: 12:00 - 00:00

SUNDAY: 11:30 - 00:00

WRITE US

e: info@asiantemple.cz
t: +420 725 502 529