Novinky

GRAND RESTAURANT FESTIVAL 2019 V ASIAN TEMPLE

GRAND RESTAURANT FESTIVAL 2019 V ASIAN TEMPLE
I letos se účastníme úžasného Grand Restaurant Festivalu 2019. Naše festivalové menu na téma ,,Chuť Da Vinci“ je opravdovým zážitkem pro každého milovníka asijské kuchyně.

číst celé
ZENERGY Asian Temple

V samém srdci Prahy nedaleko Staroměstského náměstí můžete najít salon úžasných asijských a orientálních masáží a ošetření Zenergy Asian Temple. V unikátním designu a luxusním prostředí originálních antik dekorací z celé Asie si můžete užít terapií, na které nezapomenete.

číst celé
Přečtěte si více o novém brunchi přímo od man. restaurace Vladimíra

Vyzpovídali jsme našeho gen. manažera Vladimíra ohledně brunche a dalších novinek v restauraci Asian Temple.

číst celé
Originální asijský brunch - každou sobotu

Zastavte se u nás tento víkend a vychutnejte si se svou rodinou, přáteli či kolegy příjemný asijský brunch při kterém budete mít jedinečnou možnost ochutnat mnoho asijských specialit.

číst celé
Jaká byla naše REOPENING party? Působivá

Byl pátek 20. dubna, téměř měsíc po tom, co jsme měli v naší restauraci menší požár. Jak určitě víte, nebylo to nic vážného a nikomu se nic nestalo. Nicméně skrz tento důvod jsme museli dočasně uzavřít naše dveře, protože jsme se intenzivně věnovali rekonstrukci a pracovali jsme na nových věcech jako byl nový moderní lounge, nové prostory na tvorbu sushi atd. Těch věcí, co jsme v tomto krátkém časovém úseku udělali, bylo opravdu dost. A tak jsme se rozhodli, že jak budeme mít všechno hotové a v pořádku, připravíme pro naše hosty takovou menší oslavu – znovu otevření Asian Temple.

číst celé

Více ze zákulisí máme na instagramu

Online rezervace