Novinky

Originální asijský brunch - každou sobotu

Zastavte se u nás tento víkend a vychutnejte si se svou rodinou, přáteli či kolegy příjemný asijský brunch při kterém budete mít jedinečnou možnost ochutnat mnoho asijských specialit.

číst celé
Vyhrajte letenky pro dvě osoby do Asie

Tak to tu ještě nebylo. V našem Asijském Chrámu jsme si pro vás připravili parádní novinku resp. soutěž!!! A tou je, že u nás můžete vyhrát zpáteční letenky pro DVĚ osoby do Asie (Thajsko, Singapur či Srí Lanka..atd) Doufáme, že i pro vás to zní lákavě. Jsme totiž velice rádi, že se nám nově podařilo uzavřít spolupráci s dubajskou aerolinkou Emirates a tak můžeme spustit tuto jedinečnou soutěž již od tohoto pondělí.

číst celé
Jaká byla naše REOPENING party? Působivá

Byl pátek 20. dubna, téměř měsíc po tom, co jsme měli v naší restauraci menší požár. Jak určitě víte, nebylo to nic vážného a nikomu se nic nestalo. Nicméně skrz tento důvod jsme museli dočasně uzavřít naše dveře, protože jsme se intenzivně věnovali rekonstrukci a pracovali jsme na nových věcech jako byl nový moderní lounge, nové prostory na tvorbu sushi atd. Těch věcí, co jsme v tomto krátkém časovém úseku udělali, bylo opravdu dost. A tak jsme se rozhodli, že jak budeme mít všechno hotové a v pořádku, připravíme pro naše hosty takovou menší oslavu – znovu otevření Asian Temple.

číst celé

Více ze zákulisí máme na instagramu

Online rezervace