NOVINKY A AKCE

ROZVÁŽÍME PO PRAZE! KAŽDÝ DEN.

ROZVÁŽÍME‼️ A pozor za velmi příznivé ceny.

číst celé
KROMĚ SOBOTY POŘÁDÁME ASIJSKÝ BRUNCH I VE STŘEDU

Rozhodli jsme se váš oblíbený asijský brunch uspořádat kromě soboty i ve středu

číst celé
Nové degustační menu.

Překvapte své chuťové buňky naším jedinečným degustačním menu. Naše nové degustační menu jsme pro Vás připravili hned ve dvou variantách, kdy jedna z variant je spárována se selekcí lahodných vín.

číst celé
Super program v dětském koutku. Každou neděli!

Máme pro vás skvělou zprávu. Každé nedělní odpoledne bude pro naše nejmenší návštěvníky, vždy od 12 do 16 hod, dětský koutek plný skvělého programu, soutěží, hraček a zábavy. 

číst celé
Otevřeli jsme BED LOUNGE.

Skvělá novinka pro milovníky relaxu a soukromí.

číst celé
ZLATÁ KACHNA CÍSAŘE WANGA

Zlato je v současné době trend moderní gastronomie a proto v Asian Temple nezůstáváme pozadu. Připravili jsme pro Vás jedinečný gastronomický zážitek, nejenom v Praze, ale troufáme si říct, že i v celé republice. Jednoduše řečeno jídlo, které si správný gurmán nesmí nechat ujít. 

číst celé
NOVÉ EXKLUZIVNÍ DEZERTY

Ve spolupráci s Prestige cakes by Arax jsme nechali exkluzivně pro Asian Temple vyrobit tři nové lahodné dezerty. 

číst celé
Originální asijský brunch - každou sobotu

Zastavte se u nás tento víkend a vychutnejte si se svou rodinou, přáteli či kolegy příjemný asijský brunch při kterém budete mít jedinečnou možnost ochutnat mnoho asijských specialit.

číst celé
Jaká byla naše REOPENING party? Působivá

Byl pátek 20. dubna, téměř měsíc po tom, co jsme měli v naší restauraci menší požár. Jak určitě víte, nebylo to nic vážného a nikomu se nic nestalo. Nicméně skrz tento důvod jsme museli dočasně uzavřít naše dveře, protože jsme se intenzivně věnovali rekonstrukci a pracovali jsme na nových věcech jako byl nový moderní lounge, nové prostory na tvorbu sushi atd. Těch věcí, co jsme v tomto krátkém časovém úseku udělali, bylo opravdu dost. A tak jsme se rozhodli, že jak budeme mít všechno hotové a v pořádku, připravíme pro naše hosty takovou menší oslavu – znovu otevření Asian Temple.

číst celé

Více ze zákulisí máme na instagramu

Online rezervace