ZAŽÍJTE JAPONSKOU GRILL SHOW TEPPANYAKI

Zažíjte něco vyjímečného a vyzkoušejte naší Teppanyaki Grill Show. Teppanyaki je japonský způsob přípravy pokrmů na otevřéném plátu, doplněný o jedinečnou kuchařskou freestyle show našeho Teppan Mastera. Prostě show pro gurmány s lahodným výsledkem.

Nejlepší věc na naší unikátní Teppanyaki Grill Show je, že si na ní pochutná jak milovník mořských plodů, tak milovník kvalitního masa i milovník sladkého. Navíc pokud přemýšlíte pro své blízké nad originálním darem, tak naše Teppanyaki je zážitek a show, který nadchne opravdu každého.

Otevřeli jsme další unikátní Teppanyaki Show Grill! Rozšířili jsme Asian Temple o největší Teppanyaki grill v Evropě! S kapacitou až pro neuvěřitelných 18 hostů najednou, přichystáme nezapomenutelné chvíle plné lahodných pokrmů, nezapomenutelné show a kulinářského umění. Přijďte s námi zažít chuť nové éry našeho podniku! Těšíme se na Vás.

Pro rezervaci nám do rezervačního formuláře napište heslo ,,TEPPANYAKI“. Pro více informací nám pište na info@asiantemple.cz nebo volejte na 725 502 529.

Online rezervace

ASIAN TEMPLE

OTEVÍRACÍ DOBA:

PONDĚLÍ - PÁTEK: 11:30 - 00:00

SOBOTA 12:00 - 00:00

NEDĚLE 11:30 - 00:00

NAPIŠTE NÁM

e: info@asiantemple.cz
t: +420 725 502 529